Loading...

  • Balmumcu Mahallesi, Barbaros Blv. 24/2, 34349 Beşiktaş / İstanbul
Bizi Arayın
(0212) 665 35 71

Fuar Standı Çözümleri

Yerel ve uluslararası fuarlara katılmak, iş ilişkilerinizi ve iletişim ağlarınızı genişletmenize ve şirketinizin daha büyük uluslararası platformlarda bilinirliğini arttırmanıza yardımcı en etkili reklam araçlarındandır.
Bir fuarda yada sektörel bir etkinlikte şirketin fuar tanıtım standı aynı zamanda şirketlerin yüzünü simgeleyen, sektördeki etkisini ve volümünü gösteren bir kartvizit gibidir.

Bir fuar standı özgün, şirketin profilini yansıtan bir tasarıma ve güvenilir bir yapıya sahip olmalıdır. Firmanın kendi çalışma alanının organizasyonu kadar öneme sahiptir. Fuar standı, şirket yüzünüz olduğu kadar, hem ziyaretçilerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bir yer, hem de fuar süresince tüm ekibiniz için kullanışlı, sağlam ve konforlu bir yapıya sahip olmalıdır. Fuarlar yalnızca birkaç gün sürse de unutulmamalıdır ki, bir firmanın fuar katılım standı ,fuarda ürünlerin nasıl sergilendiği ve şirket profilinin nasıl yansıtıldığı ve firmanın bıraktığı izlenim uzun süre akılda kalacaktır.

Vero Design Group için alanın büyüklüğünün bir önemi yoktur. Küçük bir alanda dahi kurumsal kimliğinize en uygun ve akılda kalıcı bir stant tasarıma sahip olmanızı sağlayabiliriz. Profesyonel tasarım ekibimiz ve işinde uzman teknik ekibimiz sadece özgün değil aynı zamanda işlevsel ve pratik stantlar ortaya çıkarabilmektedir. Böyle dokunuşlar ile bir stand yalnızca dekorasyondan ibaret olmaz, aynı zamanda uygun ve çekici bir çalışma alanı yaratılabilir.


image